FA. (2)

Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Kerkje Spaarndam - houtsnede 1902

Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Kerkje Spaarndam - houtsnede 1902 kopen? Bied vanaf 50!
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Kerkje Spaarndam - houtsnede 1902 kopen? Bied vanaf 50!Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Kerkje Spaarndam - houtsnede 1902 kopen? Bied vanaf 50!Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Kerkje Spaarndam - houtsnede 1902 kopen? Bied vanaf 50!Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Kerkje Spaarndam - houtsnede 1902 kopen? Bied vanaf 50!Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Kerkje Spaarndam - houtsnede 1902 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1329 verkochte items
Alle items van deze verkoper (123)
  • Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (1874-1950)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1902
TechniekVaria
OnderwerpStadsgezicht
Afmetingen17 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Dit werk komt uit het boek 'Onze Kunst' uit 1902.
Bladmaat 16x17 cm, afbeelding 13x9 cm.
Aan de achterkant is tekst.
Ingelijst achter passepartout en glas.

Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (1874-1950)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1329 verkochte items
16 cm
17 cm
Starttijd:14-02-2022 om 01:38
Eindtijd:28-02-2022 om 20:52
Openingsbod€ 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam Z-O, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland