Wijnand Thönissen - Litho

Wijnand Thönissen - Litho kopen? Bied vanaf 99!
Wijnand Thönissen - Litho kopen? Bied vanaf 99!Wijnand Thönissen - Litho kopen? Bied vanaf 99!Wijnand Thönissen - Litho kopen? Bied vanaf 99!Wijnand Thönissen - Litho kopen? Bied vanaf 99!
  • Wijnand Thönissen (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage86/250
Litho van Wijnand Thönissen. Oplage: 86/250. Afmetingen blad: H57 x b76cm. Afmetingen voorstelling: H43 x b51cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Wijnand Hubertus Thönissen heeft zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Maastricht gevolgd. Hij schildert, aquarelleert en tekent. Thönissen maakt buiten deze uitingen van kunst ook metaalplastieken en glas-in-lood werken en krijgt vaak opdrachten voor de vrije ruimte. In 1962 heeft hij de H. Hustinxprijs ontvangen. Wijnand Thönissen zegt: dat kleur wezenlijk voor hem is. Met kleur probeert hij inspirerende spontaniteit op te roepen, die voor hem essentieel is om te schilderen en om te vernieuwen, aldus de kunstenaar.

De voorstelling is in zeer goede staat.

Wijnand Thönissen (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (30)

893 verkochte items
Alle items van deze verkoper (324)
76 cm
57 cm
Starttijd:20-09-2022 om 00:17
Eindtijd:25-09-2022 om 19:16
Openingsbod € 99
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland