Niet of onleesbaar gesigneerd - wijnfles met glazen - olieverf - in een Heijdenrijk lijst - Verkocht

wijnfles met glazen - olieverf - in een Heijdenrijk lijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,00

wijnfles met glazen - olieverf - in een Heijdenrijk lijst kopen? Bied vanaf 35!wijnfles met glazen - olieverf - in een Heijdenrijk lijst kopen? Bied vanaf 35!wijnfles met glazen - olieverf - in een Heijdenrijk lijst kopen? Bied vanaf 35!wijnfles met glazen - olieverf - in een Heijdenrijk lijst kopen? Bied vanaf 35!wijnfles met glazen - olieverf - in een Heijdenrijk lijst kopen? Bied vanaf 35!wijnfles met glazen - olieverf - in een Heijdenrijk lijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1325 verkochte items
Alle items van deze verkoper (126)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Doekmaat 40X30 cm, in prima staat. Niet gesigneerd.

Ingelijst in een prachtige Heijdenrijk lijst, 50X40 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1325 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:27-09-2017 om 22:46
Eindtijd:12-10-2017 om 21:46
Biedingen (2)
AHU
11 okt. / 21:10
€ 40
kortryk
02 okt. / 21:16
€ 35