Wil Willemsen - Receptie - Ingelijst

Wil Willemsen - Receptie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 999!
Wil Willemsen - Receptie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 999!Wil Willemsen - Receptie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 999!Wil Willemsen - Receptie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 999!Wil Willemsen - Receptie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 999!Wil Willemsen - Receptie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 999!Wil Willemsen - Receptie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 999!Wil Willemsen - Receptie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 999!Wil Willemsen - Receptie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 999!

Geplaatst door  ArtDumay
FA. (13)

Lid sinds 2021
168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Wil Willemsen (1943)
Jaartal2001
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
Lijst87 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Wil Willemsen (1943) is gefascineerd door mensen. Mensen op straat, op hun werk en tijdens het sporten. Ook in dit werk heeft Willemsen de samenkomst tussen personen centraal gezet, wat gezien de huidige tijd direct een diepere lading met zich meebrengt. Dit alles maakt dit imposante kleurrijke originele werk tot een waar spektakel stuk voor elke woonkamer.

Willemsen bekijkt hoe mensen zich binnen een groep tot elkaar verhouden. Al op de Pedagogische Academie leerde Wil Willemsen scherp te observeren en te deduceren. Ze noteerde de methodieken die mensen gebruiken om te communiceren en zich in de groep te onderscheiden of juist om contacten te leggen. Ze ontdekt de taal van het lichaam.

Eventuele schade en oneffenheden zichtbaar op de foto’s maken onderdeel van de beschrijving.  Bezichtiging van het kavel is altijd mogelijk. Alle contactinformatie kunt op onze vinden op dit account.

Het werk is in een goede staat. Het werk is afkomstig uit een particuliere collectie, destijds aangekocht bij The Holland Art Gallery.

Wil Willemsen (1943)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  ArtDumay
FA. (13)

Lid sinds 2021
168 verkochte items
77 cm
87 cm
70 cm
80 cm

Starttijd:22-07-2021 om 11:44
Eindtijd:02-08-2021 om 20:18
Openingsbod€ 999
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier