Jaap de Ruig - Wilde kastanjes, veertjes en vallende bladeren -olieverf- - Verkocht

Jaap de Ruig - Wilde kastanjes, veertjes en vallende bladeren -olieverf- kopen? Bied vanaf 1!
Jaap de Ruig - Wilde kastanjes, veertjes en vallende bladeren -olieverf- kopen? Bied vanaf 1!Jaap de Ruig - Wilde kastanjes, veertjes en vallende bladeren -olieverf- kopen? Bied vanaf 1!Jaap de Ruig - Wilde kastanjes, veertjes en vallende bladeren -olieverf- kopen? Bied vanaf 1!Jaap de Ruig - Wilde kastanjes, veertjes en vallende bladeren -olieverf- kopen? Bied vanaf 1!
  • Jaap de Ruig (1909-1992)
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gedetaillerd stilleven. Fraaie herfstkleuren en in goede conditie, rechtsonder gesigneerd. Creatie circa 1980.

Jaap de Ruig (1909-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunstmest
FA. (6 )

507 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
60 cm
50 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-07-2020 om 10:48
Eindtijd:31-07-2020 om 22:41
Biedingen (6)
artv
31 jul. / 09:05
€ 15
Akke
31 jul. / 09:05
€ 15
artv
29 jul. / 00:04
€ 10
Fornes
29 jul. / 00:04
€ 5
artv
28 jul. / 17:21
€ 3
nelleke1958
24 jul. / 12:48
€ 1