Wilfried Pas - vast gebonden figuur (r8)

Wilfried Pas - vast gebonden figuur (r8) kopen? Bied vanaf 35!
  • Wilfried Pas (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
litho 91/150

Wilfried Pas (1940)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
121 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
50 cm
50 cm
Starttijd:10-11-2022 om 17:41
Eindtijd:24-11-2022 om 19:38
Openingsbod € 35
ObjectlocatieBerg,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland