WILHELM LANKEN - KUSTGEZICHT - Verkocht

WILHELM LANKEN  - KUSTGEZICHT kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

WILHELM LANKEN  - KUSTGEZICHT kopen? Bied vanaf 80!WILHELM LANKEN  - KUSTGEZICHT kopen? Bied vanaf 80!WILHELM LANKEN  - KUSTGEZICHT kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Wilhelm Lanken (1890)

WILHELM LANKEN

OLIEVERF OP BOARD PANEEL

GESIGNEERD ONDER WL MONOGRAM

GEKADERD IN MODERNE LIJST

HER EN DER KLEINE KRASJES IN VERF

VERZENDEN AANGETEKEND

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:24-01-2018 om 20:45
Eindtijd:01-02-2018 om 20:45
Vite1
01 feb. / 08:18
€ 80