Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee: Blumenpartitur - Verkocht

Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee: Blumenpartitur kopen? Bied vanaf 18!
  • Wilhelm Schlote (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Handgesigneerde giclee op zwaar handgeschept papier
  • Kunstenaar: Wilhelm Schlote
  • Titel: Blumenpartitur
  • Afmetingen: 38 x 30,5 cm
  • Jaar: 2015

Wilhelm Schlote (1946)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1403 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
30.5 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 20,70 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-12-2022 om 19:12
Eindtijd:18-12-2022 om 16:27
laravhh
17 dec. / 22:17
€ 18