Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HAPPY COUPLE Handgesigneerd.

Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HAPPY COUPLE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Wilhelm Schlote (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie kleurengiclee van de Duitse kunstenaar Wilhelm Schlote.

Afmeting blad  38x30 cm in nieuwstaat.

handgesigneerd.
Dit item valt onder de margeregeling

Wilhelm Schlote (1946)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
30 cm
38 cm
Starttijd:10-07-2022 om 15:14
Eindtijd:17-07-2022 om 11:07
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieSNEEK, Nederland