Wilhelm Schlote - Kleurengiclee LE SECRET DE TES CARESSES Handgesigneerd.

Wilhelm Schlote - Kleurengiclee LE SECRET DE TES CARESSES Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!
  • Wilhelm Schlote (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie kleurengiclee van Wilhelm Schlote.

Afmeting blad  41 x 30 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Wilhelm Schlote (1946)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
30 cm
41 cm
Sluit over 6d 10u 16m 50s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:21-09-2022 om 07:07
Eindtijd:02-10-2022 om 12:00