Wilhelm Schlote - Kleurengiclee MAKE LOVE NOT WAR Handgesigneerd.

Wilhelm Schlote - Kleurengiclee MAKE LOVE NOT WAR Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!
  • Wilhelm Schlote (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie kleurengiclee van Wilhelm Schlote.

Afmeting blad  39 x 30 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Wilhelm Schlote (1946)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
39 cm
30 cm
Starttijd:28-08-2022 om 08:48
Eindtijd:11-09-2022 om 10:00
Openingsbod € 35
ObjectlocatieSNEEK, Nederland