Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NICE IS NICE Handgesigneerd.

Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NICE IS NICE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Wilhelm Schlote (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie kleurengiclee van Wilhelm Schlote.

Afmeting blad   42 x 31 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.
Dit item valt onder de margeregeling

Wilhelm Schlote (1946)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
42 cm
31 cm
Sluit over 9d 22u 4m 09s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:18-08-2022 om 08:49
Eindtijd:28-08-2022 om 14:15