Wilhelm Wagner - Litho: "vrouw van achteren gezien met onbedekte billen"

Wilhelm Wagner - Litho: "vrouw van achteren gezien met onbedekte billen" kopen? Bied vanaf 100!
Wilhelm Wagner - Litho: "vrouw van achteren gezien met onbedekte billen" kopen? Bied vanaf 100!Wilhelm Wagner - Litho: "vrouw van achteren gezien met onbedekte billen" kopen? Bied vanaf 100!Wilhelm Wagner - Litho: "vrouw van achteren gezien met onbedekte billen" kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
Alle items van deze verkoper (159)
  • Wilhelm Wagner (1887-1968)
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen36 cm x 25 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Wilhelm Wagner. Voorstelling van een vrouw van achteren gezien met onbedekte billen. Afmetingen blad incl passepartout: H50 x b35cm. Afmetingen voorstelling: H36 x b25cm.  Het werk is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

Wagner schilderde stadsgezichten, landschappen, bloemstillevens, aanvankelijk in een expressionistische, later meer impressionistische stijl. Ook zijn er vroege, expressionistische vrouwelijke naakten en portretten van zijn hand, in een stijl die verwant is aan die van Egon Schiele.

De voorstelling is in goede staat.

Wilhelm Wagner (1887-1968)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
35 cm
50 cm
25 cm
36 cm
Sluit over 6d 20u 13m 10s
Openingsbod€ 100
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland

Starttijd:05-08-2021 om 20:57
Eindtijd:12-08-2021 om 19:29