Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. - Verkocht

Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!
Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!
  • Wilhelm Wagner (1887-1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1921
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

*Fraaie gesigneerde lithografie van een zeer vaardig tekenaar en goed kunstenaar. Zie Wikipedia voor veel meer over deze interessante Duitse kunstenaar, die ook een aantal jaren in Nederland verbleef.

*Beeldmaat: ong. 29,5 x 25 cm.  Papiermaat: 36 x 28 cm.

*Genummerd en gesigneerd linksonder: 79/100 W. Wagner

Wilhelm Wagner (1887-1968)

Alle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
36 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:03-05-2019 om 14:05
Eindtijd:12-05-2019 om 16:00
Ferre
12 mei / 12:17
€ 30