Wilhelmina van den Eerenbeemt - Olieverf op karton - Stilleven 1959 - Verkocht

Wilhelmina van den Eerenbeemt - Olieverf op karton - Stilleven 1959  kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Wilhelmina van den Eerenbeemt - Olieverf op karton - Stilleven 1959  kopen? Bied vanaf 25!Wilhelmina van den Eerenbeemt - Olieverf op karton - Stilleven 1959  kopen? Bied vanaf 25!Wilhelmina van den Eerenbeemt - Olieverf op karton - Stilleven 1959  kopen? Bied vanaf 25!Wilhelmina van den Eerenbeemt - Olieverf op karton - Stilleven 1959  kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Willy van den Eerenbeemt-Attema (1889-1971)

Apart stilleven van Wilhelmina van den Eerenbeemt.
In zeer goede staat.
Aan de achterzijde gesigneerd.
Gedateerd 18-02-1959.

Afmetingen 50x60 cm

Kan afgehaald worden of goed verpakt verzonden a 10 euro.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:23-11-2014 om 17:41
Eindtijd:30-11-2014 om 17:41
Eleo
25 nov. / 09:10
€ 25