Wilhelmina van den Eerenbeemt - Olieverf op karton - Stilleven eind jaren 50 - Verkocht

Wilhelmina van den Eerenbeemt - Olieverf op karton - Stilleven eind jaren 50 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Wilhelmina van den Eerenbeemt - Olieverf op karton - Stilleven eind jaren 50 kopen? Bied vanaf 1!Wilhelmina van den Eerenbeemt - Olieverf op karton - Stilleven eind jaren 50 kopen? Bied vanaf 1!Wilhelmina van den Eerenbeemt - Olieverf op karton - Stilleven eind jaren 50 kopen? Bied vanaf 1!Wilhelmina van den Eerenbeemt - Olieverf op karton - Stilleven eind jaren 50 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Willy van den Eerenbeemt-Attema (1889-1971)

Apart stilleven van Wilhelmina van den Eerenbeemt.
In zeer goede staat.
Deze is niet gesigneerd.
Vervaardigd eind jaren 50.

Afmetingen 50x60 cm

Kan afgehaald worden of goed verpakt verzonden a 10 euro.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:23-11-2014 om 18:02
Eindtijd:29-11-2014 om 18:02
Biedingen (13)
ajsch
28 nov. / 17:54
€ 30
Eleo
25 nov. / 21:56
€ 25
Fredesnaam
25 nov. / 21:56
€ 25
Eleo
25 nov. / 18:49
€ 17
Fredesnaam
25 nov. / 18:49
€ 15
Eleo
25 nov. / 18:49
€ 15
Fredesnaam
25 nov. / 18:49
€ 13
Eleo
25 nov. / 18:49
€ 11
Fredesnaam
25 nov. / 18:49
€ 9
Eleo
25 nov. / 18:49
€ 7
Fredesnaam
25 nov. / 13:06
€ 5
Eleo
25 nov. / 08:56
€ 3
bram86
23 nov. / 21:08
€ 1