Wilhelmus L. Wijmans - C4232 - Binnenhofje

Wilhelmus L. Wijmans - C4232 - Binnenhofje kopen? Bied vanaf 150!
Wilhelmus L. Wijmans - C4232 - Binnenhofje kopen? Bied vanaf 150!Wilhelmus L. Wijmans - C4232 - Binnenhofje kopen? Bied vanaf 150!Wilhelmus L. Wijmans - C4232 - Binnenhofje kopen? Bied vanaf 150!
  • Wilhelmus L. Wijmans (1888-1976)
Jaartal1937
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wijnmans, binnenhofje, rechtsonder gesigneerd, gedateerd 1937, olieverf op doek, 40x50.

ConditieRedelijk

Sterk vergeelde vernis, doek gebobbeld, oppervlaktevuil, gat l.o., deuk linksmidden, beschadinginen in verf, kras in verf.

Wilhelmus L. Wijmans (1888-1976)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1250 verkochte items
Alle items van deze verkoper (195)
50 cm
40 cm
Starttijd:18-12-2019 om 16:35
Eindtijd:29-12-2020 om 20:44
Openingsbod € 150
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier