Will van Aggelen - Fjord II

Will van Aggelen - Fjord II kopen? Bied vanaf 70!
Will van Aggelen - Fjord II kopen? Bied vanaf 70!Will van Aggelen - Fjord II kopen? Bied vanaf 70!Will van Aggelen - Fjord II kopen? Bied vanaf 70!Will van Aggelen - Fjord II kopen? Bied vanaf 70!Will van Aggelen - Fjord II kopen? Bied vanaf 70!Will van Aggelen - Fjord II kopen? Bied vanaf 70!
  • Will van Aggelen (1946)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Aquarel
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 36 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Sfeervolle aquarel van Will van Aggelen. Met de hand gesigneerd, titel met potlood, naam- en atelierstempel op achterkant. Ingelijst in aluminium lijst. De conditie van het geheel is zeer goed. Op de foto's kunnen reflecties zichtbaar zijn.

De aquarel kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht. Verzending met reguliere post is niet mogelijk.

Will van Aggelen (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  monschau
502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
65 cm
50 cm
45 cm
36 cm