Willehad Eilers - doing my thing living my life

Willehad Eilers - doing my thing living my life kopen? Bied vanaf 800!
Willehad Eilers - doing my thing living my life kopen? Bied vanaf 800!Willehad Eilers - doing my thing living my life kopen? Bied vanaf 800!Willehad Eilers - doing my thing living my life kopen? Bied vanaf 800!
  • Willehad Eilers (1981)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
more info on the artist : https://hl-projects.com/artists/65-willehad-eilers/
Het werk bevindt zich in Keulen maar kan ook in Antwerpen  of Amsterdam opgehaald worden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Keulen, Duitsland