Willem Boon - Willem Boon (1902-1986) : Tekening – Portret - 1945 - Gesigneerd - Verkocht

Willem Boon (1902-1986) : Tekening – Portret - 1945 - Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Willem Boon (1902-1986) : Tekening – Portret - 1945 - Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 50!Willem Boon (1902-1986) : Tekening – Portret - 1945 - Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 50!Willem Boon (1902-1986) : Tekening – Portret - 1945 - Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 50!Willem Boon (1902-1986) : Tekening – Portret - 1945 - Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 50!Willem Boon (1902-1986) : Tekening – Portret - 1945 - Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 50!Willem Boon (1902-1986) : Tekening – Portret - 1945 - Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 50!Willem Boon (1902-1986) : Tekening – Portret - 1945 - Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem Boon (1902-1986)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Een contékrijt tekening uit 1945 van de Rotterdamse kunstenaar Willem Boon.

-Gesigneerd met zijn initialen ‘W.B.’.

-Niet ingelijst, de tekening zit wel achter een passe-partout.

-Afmetingen: Passe-partout, 60 x 50 cm. Beeld, 41 x 31 cm.
-Conditie: In zeer goede staat.

-Herkomst: Uit de nalatenschap van de in januari 2016 overleden verzamelaar/kunsthandelaar F. Nederstigt jr., zoon van de kunstverzamelaar F. Nederstigt sr. uit Haarlem.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Willem Boon (Dordrecht 1902-1986 Rotterdam) werd opgeleid aan de Rotterdamse academie voor Beeldende Kunsten (1918-1921) en zou zijn hele leven in Rotterdam werken. Hij was een leerling van J.G. Heijberg, A.H.R. van Maasdijk en F. Nachtweh. Hij werkte als beeldhouwer, graficus, schilder, ontwerper, aquarellist, etser, tekenaar, lithograaf en houtgraveur. Boon maakte figuurvoorstellingen en portretten, stadsgezichten, stillevens en non-figuratief werk (na 1940). Daarnaast ontwierp hij boekbanden en –omslagen. Hij was lid van de Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars BBK en van het Rotterdamse R’33. Van R’33 was hij medeoprichter.

Met het bombardement op Rotterdam in mei 1940 is een groot deel van Boons vroege werk verloren gegaan.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Portret”).

Kunstenaar: Willem Boon.

Techniek: Tekening met contékrijt op papier

Jaartal: 1945.

Afmetingen: Passe-partout, 60 x 50 cm. Beeld, 41 x 31 cm.

Ingelijst: Nee. Wel met passe-partout.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd15-8-2017 om 19:55
Eindtijd22-8-2017 om 20:55
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken