Jean Baptiste Ambroise Marcellin Jobard - WILHELMINA
Ben Zegers - "Picking Flowers for the Blind" - gesigneerde prent/collage uit 1993
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Willem Brauck (Brauckmann)
Techniek: zeefdruk
Titel: zonder titel
Jaar: onbekend
Nummer: 500/294
Afmetingen:
- werk : 30 x 40 cm.
- lijst: 44,5 x 54,5 cm
Ingelijst: ja
Gesigneerd: Gesigneerd met potlood op voorzijde
Conditie: In zeer goede conditie.
Verzendkosten €10,-. Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.
De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.
Typefouten voorbehouden.
Verkoper accepteert betalingen via PayPal of met Bitcoins.
Starttijd | 29-12-2014 om 14:00 |
Eindtijd | 5-1-2015 om 14:00 |