Willem Brauck - Deux Chavaux

Willem Brauck - Deux Chavaux kopen? Bied vanaf 1!
Willem Brauck - Deux Chavaux kopen? Bied vanaf 1!Willem Brauck - Deux Chavaux kopen? Bied vanaf 1!Willem Brauck - Deux Chavaux kopen? Bied vanaf 1!Willem Brauck - Deux Chavaux kopen? Bied vanaf 1!Willem Brauck - Deux Chavaux kopen? Bied vanaf 1!Willem Brauck - Deux Chavaux kopen? Bied vanaf 1!
  • Willem Brauck (1946-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
Prachtige zeefdruk in perfecte conditie. Geen enkele beschadiging. Gedrukt op ambachtelijke, dik, handgeschept papier. Niet ingelijst. De kleuren zijn echt prachtig omdat deze zeefdruk altijd goed geconserveerd bewaard is.

Dit betreft een 'Epreuve d'Artiste', ookwel 'Eerste Afdruk' of 'Artist Proof' Het is een eerste proefdruk voor de kunstenaar.

Galeriewaarde: 200 euro
Het aangekocht werken wordt uitermate goed ingepakt alvorens het verzonden wordt. Schade, aangebracht of veroorzaakt door de pakketdienst is niet op de verkoper te verhalen.

Willem Brauck (1946-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  patrickvandijk

1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
60 cm
50 cm
Sluit over 5d 4u 55m 55s
Openingsbod€ 1
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd:29-11-2022 om 11:47
Eindtijd:06-12-2022 om 19:18