Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Willem Brauckman uit 2007
Afmeting blad 70x28 cm in nieuwstaat
Handgesigneerde Speciale eigen uitgave!!!
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Starttijd | 11-12-2015 om 9:43 |
Eindtijd | 17-12-2015 om 9:43 |