WILLEM BRAUCK Gr Zeefdruk(70x28 cm) PAYSAGE FRANCAIS Handgesigneerd uit 2007

WILLEM BRAUCK    Gr Zeefdruk(70x28 cm) PAYSAGE FRANCAIS  Handgesigneerd uit 2007 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Andere items

WILLEM BRAUCK    Gr Zeefdruk(70x28 cm) PAYSAGE FRANCAIS  Handgesigneerd uit 2007 kopen? Bied vanaf 45!WILLEM BRAUCK    Gr Zeefdruk(70x28 cm) PAYSAGE FRANCAIS  Handgesigneerd uit 2007 kopen? Bied vanaf 45!WILLEM BRAUCK    Gr Zeefdruk(70x28 cm) PAYSAGE FRANCAIS  Handgesigneerd uit 2007 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Willem Brauck (1946-2014)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Willem Brauckman uit 2007

Afmeting blad  70x28 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerde Speciale eigen uitgave!!!

Verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:11-12-2015 om 09:43
Eindtijd:17-12-2015 om 09:43

Biedingen (1):

maritingeborg
15 dec. / 16:25
€ 45