Willem de Bont - ets - ZT - oplage: 5 - Verkocht

Willem de Bont - ets - ZT - oplage: 5 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Willem de Bont - ets - ZT - oplage: 5 kopen? Bied vanaf 25!Willem de Bont - ets - ZT - oplage: 5 kopen? Bied vanaf 25!Willem de Bont - ets - ZT - oplage: 5 kopen? Bied vanaf 25!Willem de Bont - ets - ZT - oplage: 5 kopen? Bied vanaf 25!Willem de Bont - ets - ZT - oplage: 5 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Willem de Bont (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Willem de Bont creëerde deze ets in 1984 in een oplage van 5 met potlood gesigneerde en genummerde exemplaren.

De afmetingen van de ets; 20 x 15 cm. Ingelijst achter glas; ca 54 x 44 cm. Conditie uitstekend. Verzending aangetekend

Willem de Bont (1953)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

511 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:26-02-2017 om 22:55
Eindtijd:06-03-2017 om 22:55
walbo1961
01 mrt. / 11:43
€ 25