Willem de Zwart - Boerderij tussen bomen - Verkocht

Willem de Zwart - Boerderij tussen bomen kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Willem de Zwart - Boerderij tussen bomen kopen? Bied vanaf 30!Willem de Zwart - Boerderij tussen bomen kopen? Bied vanaf 30!Willem de Zwart - Boerderij tussen bomen kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Willem de Zwart (1862-1931)
Jaartal1885
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets uit ca. 1885.Inkt gesigneerd rechtsonder.Potlood genummerd 9 linksonder.Beeldmaat 16x22,5 cm.Bladmaat 32x45 cm.Losbladig.Literatuur: Catalogus Bionda no. 14.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:06-01-2019 om 20:29
Eindtijd:20-01-2019 om 20:45
jvdo
20 jan. / 20:36
€ 30