Willem de Zwart - ets: zittende vrouw - Verkocht

Willem de Zwart - ets: zittende vrouw  kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Willem de Zwart - ets: zittende vrouw  kopen? Bied vanaf 45!Willem de Zwart - ets: zittende vrouw  kopen? Bied vanaf 45!Willem de Zwart - ets: zittende vrouw  kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Willem de Zwart (1862-1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie klassieke ets door Willem de Zwart.

Voorstelling van een zittende vrouw.

Literatuur: Bionda 118

Losbladig, zichtmaat 21,15,5, bladmaat 41x32

Gesigneerd l.o. 'WdeZwart' en gemonogrammeerd in de plaat r.o. 'WZ'

Conditie: in goede stat. Aan de linkerzijde, langs de rand, is het papier wat golvend.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:13-03-2016 om 21:24
Eindtijd:20-03-2016 om 21:24
jozef4859
19 mrt. / 15:49
€ 45