Willem de Zwart, Hakhout laden, Ets - Verkocht

Willem de Zwart, Hakhout laden, Ets kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Willem de Zwart, Hakhout laden, Ets kopen? Bied vanaf 55!Willem de Zwart, Hakhout laden, Ets kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Willem de Zwart (1862-1931)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie ets door Willem de Zwart (Den Haag 1862-1931).

Losbladig onder passepartout

Beeldmaat 14,8x22,7, bladmaat 26x33,5

Gesigneerd in inkt r.o. 'W.de Zwart'

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:26-09-2013 om 20:01
Eindtijd:03-10-2013 om 20:01
tverbeek
26 sep. / 22:35
€ 55