Willem den Ouden - litho - De IJssel vanaf de dijk bij Zalk - Verkocht

Willem den Ouden - litho - De IJssel vanaf de dijk bij Zalk kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Willem den Ouden - litho - De IJssel vanaf de dijk bij Zalk kopen? Bied vanaf 125!Willem den Ouden - litho - De IJssel vanaf de dijk bij Zalk kopen? Bied vanaf 125!Willem den Ouden - litho - De IJssel vanaf de dijk bij Zalk kopen? Bied vanaf 125!Willem den Ouden - litho - De IJssel vanaf de dijk bij Zalk kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Willem den Ouden (1928)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho, potlood gesigneerd en gedateerd 1992 rechtsonder. Genummerd 29/37 linksonder.

Beeldmaat 43 x 53 cm. Bladmaat 57 x 76 cm. Losbladig.

Willem den Ouden is geboren te Haarlem in 1928.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:01-12-2015 om 02:17
Eindtijd:10-12-2015 om 20:17
lokunst
10 dec. / 19:29
€ 125