WILLEM ERNST VAN BOVEN, GEKNOTTE BOMEN, 1975 - Verkocht

WILLEM ERNST VAN BOVEN, GEKNOTTE BOMEN, 1975 kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

WILLEM ERNST VAN BOVEN, GEKNOTTE BOMEN, 1975 kopen? Bied vanaf 350!WILLEM ERNST VAN BOVEN, GEKNOTTE BOMEN, 1975 kopen? Bied vanaf 350!WILLEM ERNST VAN BOVEN, GEKNOTTE BOMEN, 1975 kopen? Bied vanaf 350!WILLEM ERNST VAN BOVEN, GEKNOTTE BOMEN, 1975 kopen? Bied vanaf 350!WILLEM ERNST VAN BOVEN, GEKNOTTE BOMEN, 1975 kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  ARTFI

58 verkochte items
  • Willem Ernst van Boven (1925-2007)

Het museum Fodor noemde "Ernst van Boven" één van de uitlopers van het nederlands expressionisme. Van Boven was een bewonderaar van o.a. Soutine.

Titel: Landschap met geknotte bomen, 1975

Olieverf op doek, afmeting 80 x 90 cm, voorzien van een houten lijst.

In prima staat. Gesigneerd links boven.

Willem Ernst van Boven (1925-2007)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  ARTFI

58 verkochte items
Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:02-04-2018 om 21:27
Eindtijd:11-04-2018 om 21:27
geK59BK
11 apr. / 21:11
€ 350