Willem Heesen - zonder titel

Willem Heesen - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Willem Heesen - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Willem Heesen - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1044)
  • Willem Heesen (1925-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Glasblazer Willem Heesen begon als schuilder en maakte ook tijdens zijn glas

carrière een aantal werken op papier. Zo ook deze fraaie druk.

Willem Heesen (1925-2007)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
35 cm
40 cm
Starttijd:26-03-2022 om 10:36
Eindtijd:09-04-2022 om 21:27
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland