FA. (2)

Willem Hendrik van Norden - ets: De dood van de minotaurus

Willem Hendrik van Norden - ets: De dood van de minotaurus kopen? Bied vanaf 45!
Willem Hendrik van Norden - ets: De dood van de minotaurus kopen? Bied vanaf 45!Willem Hendrik van Norden - ets: De dood van de minotaurus kopen? Bied vanaf 45!Willem Hendrik van Norden - ets: De dood van de minotaurus kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Willem Hendrik van Norden (1883-1978)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Willem Hendrik van Norden.  Titel: de dood van de minotaurus. Afmetingen blad: H18 x b23. Afmetingen voorstelling  H12,5 x b17,3. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De ets kan op risico van de koper in een envelop verzonden worden. Kosten Nederland: 5,50. Kosten België: 9,50.

Conditie: de voorstelling is in goede staat. In het witte gedeelte mist linksonder een stukje papier. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.

Starttijd:13-10-2019 om 20:16
Eindtijd:18-10-2019 om 21:07
Openingsbod€ 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland