Willem Hendrik van Norden - Ets: naakt

Willem Hendrik van Norden - Ets: naakt kopen? Bied vanaf 29!
Willem Hendrik van Norden - Ets: naakt kopen? Bied vanaf 29!Willem Hendrik van Norden - Ets: naakt kopen? Bied vanaf 29!Willem Hendrik van Norden - Ets: naakt kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
Alle items van deze verkoper (159)
  • Willem Hendrik van Norden (1883-1978)
TechniekEts
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Willem Hendrik van Norden.  Titel: Naakt. Afmetingen blad: H21 x b16. Afmetingen voorstelling  H17,2 x b12. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De ets kan, voor risico van de koper, in een envelop als brievenbuspakket verzonden worden. Kosten Nederland: 6,00 euro. Kosten België: 11,00 euro.

We verzenden op dinsdag - en donderdag

In goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.

Starttijd:25-07-2021 om 10:44
Eindtijd:01-08-2021 om 20:09
Openingsbod€ 29
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland