Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar

Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 30!
Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (107)
  • Willem Hopman (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen25.5 cm x 15.5 cm (h x b)
Lijst38.5 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage22/50
Fraaie ets door Willem Hopman, voorstellende De Grote kerk te Alkmaar.
Beperkte oplage: 22/50.

Informatie over de kunstenaar:

Willem Hopman, geboren in Alkmaar 10 juli 1939, beeldhouwer, schilder, etser en (pen)tekenaar.

-Opleiding: Kreeg les en aanwijzingen van de kunstenaar Willem Commandeur (1917-1966).

-Plaats van werkzaamheid: Alkmaar.

-Onderwerpen: Landschappen, stadsgezichten, ‘science fiction’ en ‘gewapende vrede’.

-Lid van de vereniging Kunstenaarscentrum Bergen (K.C.B.) te Bergen (N.H.).

-Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 510 ; Jacobs 1993.

In zeer goede staat

Willem Hopman (1939)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1372 verkochte items
26.5 cm
38.5 cm
15.5 cm
25.5 cm
Starttijd:28-06-2022 om 00:19
Eindtijd:05-07-2022 om 19:06
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland