Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ]

Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ] kopen? Bied vanaf 30!
Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ] kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ] kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ] kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ] kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ] kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ] kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ] kopen? Bied vanaf 30!Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ] kopen? Bied vanaf 30!
  • Willem Hopman (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen13.5 cm x 26.5 cm (h x b)
Lijst24 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Plaatrand 13.5x26.5 cm.
Oplagenummer 12/50.

Achter glas en passepartout.
In een fraaie houten lijst.

In goede gebruikte staat. Enkele foxingplekjes.

Willem Hopman (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
35 cm
24 cm
26.5 cm
13.5 cm
Starttijd:08-03-2022 om 20:02
Eindtijd:22-03-2022 om 20:52
Openingsbod € 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam Z-O, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland