Willem Jan van Dam, Harmonicaspeler, Ets - Verkocht

Willem Jan van Dam, Harmonicaspeler, Ets kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Willem Jan van Dam, Harmonicaspeler, Ets kopen? Bied vanaf 30!Willem Jan van Dam, Harmonicaspeler, Ets kopen? Bied vanaf 30!Willem Jan van Dam, Harmonicaspeler, Ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3246 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Willem van Dam (1895-1964)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Stevige ets door Willem Jan van Dam.

Voorstelling van een harmonicaspeler.

Losbladig, beeldmaat 29x21, bladmaat 50x35

Gesigneerd r.o. 'WillemJvanDam' en getiteld l.o. 'Harmonica speler'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:30-11-2014 om 22:16
Eindtijd:07-12-2014 om 22:16
Geenkunst
06 dec. / 20:13
€ 30