Willem Jans Dijk. Ets. Zeilschip. - Verkocht

Willem Jans Dijk. Ets. Zeilschip. kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Willem Jans Dijk. Ets. Zeilschip. kopen? Bied vanaf 55!Willem Jans Dijk. Ets. Zeilschip. kopen? Bied vanaf 55!Willem Jans Dijk. Ets. Zeilschip. kopen? Bied vanaf 55!Willem Jans Dijk. Ets. Zeilschip. kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Akke
FA. (26)

408 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Willem Jans Dijk (1881-1970)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote ets.

Gesigneerd rechtsonder.

Afmeting lijst 81x63

Beeld 60x43

Afhalen ivm glas en gewicht.

Eventueel verzenden zonder lijst.

Zie foto's.

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:27-01-2018 om 18:27
Eindtijd:03-02-2018 om 18:27
sss3
03 feb. / 17:59
€ 55