Willem Jans Dijk - Grauw. Eendekorf met zeilende schepen

Willem Jans Dijk - Grauw. Eendekorf met zeilende schepen kopen? Bied vanaf 40!
Willem Jans Dijk - Grauw. Eendekorf met zeilende schepen kopen? Bied vanaf 40!Willem Jans Dijk - Grauw. Eendekorf met zeilende schepen kopen? Bied vanaf 40!Willem Jans Dijk - Grauw. Eendekorf met zeilende schepen kopen? Bied vanaf 40!Willem Jans Dijk - Grauw. Eendekorf met zeilende schepen kopen? Bied vanaf 40!
  • Willem Jans Dijk (1881-1970)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlRealistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 50 cm (h x b)
Lijst50 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
riet op voorgrond
zeilende skutsjes achtergrond

Starttijd:18-04-2022 om 19:30
Eindtijd:22-04-2022 om 20:36
Openingsbod € 40
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland