Willem Jans Dijk - tekening: Steiger aan 't krabbersgat - ligplaats Urkerboot - Verkocht

Willem Jans Dijk - tekening: Steiger aan 't krabbersgat - ligplaats Urkerboot kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Willem Jans Dijk - tekening: Steiger aan 't krabbersgat - ligplaats Urkerboot kopen? Bied vanaf 55!Willem Jans Dijk - tekening: Steiger aan 't krabbersgat - ligplaats Urkerboot kopen? Bied vanaf 55!Willem Jans Dijk - tekening: Steiger aan 't krabbersgat - ligplaats Urkerboot kopen? Bied vanaf 55!Willem Jans Dijk - tekening: Steiger aan 't krabbersgat - ligplaats Urkerboot kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Willem Jans Dijk (1881-1970)
TypeTekening / Aquarel

Potloodtekening van Willem Jans Dijk uit 1930. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. passe-partout: H60 x b80 cm. Afmetingen voorstelling: H35 x b53 cm. Conditie: in goede staat. Aan de rechterzijkant zitten wat oxidatiestipjes. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:04-01-2018 om 00:28
Eindtijd:11-01-2018 om 21:28
Westra5
07 jan. / 13:38
€ 55