Willem Jans Dijk, Turftjalk Bergum 1923, Tekening

Willem Jans Dijk, Turftjalk Bergum 1923, Tekening kopen? Bied vanaf 75!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 75,00

Andere items

Willem Jans Dijk, Turftjalk Bergum 1923, Tekening kopen? Bied vanaf 75!Willem Jans Dijk, Turftjalk Bergum 1923, Tekening kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Willem Jans Dijk (1881-1970)
TypeTekening / Aquarel

Authentieke tekening door Willem Jans Dijk.

Voorstelling van een turftjalk, gezien vanaf een aan de overkant gemeerd liggend schip in de Kromme Ee bij Bergum.

Losbladig, beeldmaat 45x57, gesigneerd en gedateerd r.o. 'WJD' en '1923'

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:08-02-2014 om 18:18
Eindtijd:15-02-2014 om 18:18

Biedingen (1):

Reimer
12 feb. / 12:36
€ 75