Willem Kerklaan - LR (grote Preeg) eigen druk

Willem Kerklaan - LR (grote Preeg) eigen druk kopen? Bied vanaf 75!
Willem Kerklaan - LR (grote Preeg) eigen druk kopen? Bied vanaf 75!Willem Kerklaan - LR (grote Preeg) eigen druk kopen? Bied vanaf 75!
  • Willem Kerklaan (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekPreeg/Blinddruk
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Verstilde preegdruk van Willem Kerklaan. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Willem Kerklaan (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
50 cm
65 cm
Starttijd:29-06-2022 om 10:17
Eindtijd:11-07-2022 om 21:18
Openingsbod € 75
ObjectlocatieGorinchem, Nederland