Willem Kouwer Boomkens (1911-1991) - Portret man in stoel - Verkocht

Willem Kouwer Boomkens (1911-1991) - Portret man in stoel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Willem Kouwer Boomkens (1911-1991)
TypeTekening / Aquarel

Potloodtekening met een voorstelling van een man in een stoel.
Mogelijk zelfportret?

In zeer goede staat.
Afmetingen 31,5x23 cm.

Ongesigneerd, maar afkomstig uit de inboedel van Constance Wibaut (1920-2014), zijn ex-vrouw.

Verzendkosten 10 euro, wordt degelijk verpakt verzonden.
Bij aankoop van meerdere items blijven de verzendkosten gelijk.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:23-04-2015 om 13:58
Eindtijd:02-05-2015 om 14:03
Biedingen (4)
Withaar
02 mei / 13:54
€ 5
johjoh367
02 mei / 13:54
€ 5
Withaar
02 mei / 13:38
€ 3
johjoh367
02 mei / 08:15
€ 1