Willem Kouwer Boomkens (1911-1991) - Portretschetsje - Verkocht

Willem Kouwer Boomkens (1911-1991) - Portretschetsje  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Willem Kouwer Boomkens (1911-1991)
TypeTekening / Aquarel

Portrettekening, karikatuur.

In zeer goede staat.
Afmetingen 9x7 cm.

Ongesigneerd, maar afkomstig uit de inboedel van Constance Wibaut (1920-2014), zijn ex-vrouw.

Verzendkosten 10 euro, wordt degelijk verpakt verzonden.
Bij aankoop van meerdere items blijven de verzendkosten gelijk.

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:23-04-2015 om 13:56
Eindtijd:03-05-2015 om 13:56
Biedingen (2)
johjoh367
02 mei / 08:12
€ 3
olielamp56
29 apr. / 14:11
€ 1