Willem Minderman, Panorama over Veere, Litho - Verkocht

Willem Minderman, Panorama over Veere, Litho kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Willem Minderman, Panorama over Veere, Litho kopen? Bied vanaf 60!Willem Minderman, Panorama over Veere, Litho kopen? Bied vanaf 60!Willem Minderman, Panorama over Veere, Litho kopen? Bied vanaf 60!Willem Minderman, Panorama over Veere, Litho kopen? Bied vanaf 60!Willem Minderman, Panorama over Veere, Litho kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Willem Minderman (1910-1985)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie litho door Willem Minderman

Mooi panorama over Veere vanuit vogelperspectief

Losbladig, beeldmaat 45x65, bladmaat 58x71

Gesigneerd in potlood r.o. 'W Minderman  Veere  1949'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:15-10-2017 om 15:13
Eindtijd:21-10-2017 om 19:13
burgemeester
21 okt. / 10:09
€ 60