Willem Minderman - Uitgeverij Martinus Nijhoff Den Haag - litho uit 1952

Willem Minderman - Uitgeverij Martinus Nijhoff Den Haag - litho uit 1952 kopen? Bied vanaf 35!
Willem Minderman - Uitgeverij Martinus Nijhoff Den Haag - litho uit 1952 kopen? Bied vanaf 35!Willem Minderman - Uitgeverij Martinus Nijhoff Den Haag - litho uit 1952 kopen? Bied vanaf 35!Willem Minderman - Uitgeverij Martinus Nijhoff Den Haag - litho uit 1952 kopen? Bied vanaf 35!Willem Minderman - Uitgeverij Martinus Nijhoff Den Haag - litho uit 1952 kopen? Bied vanaf 35!Willem Minderman - Uitgeverij Martinus Nijhoff Den Haag - litho uit 1952 kopen? Bied vanaf 35!Willem Minderman - Uitgeverij Martinus Nijhoff Den Haag - litho uit 1952 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Miles
FA. (34)

1115 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Willem Minderman (1910-1985)
Jaartal1952
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 25 cm (h x b)
Lijst31 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Afb. 20x25 cm. Handdruk. Handgesigneerd. Tevens in de druk linksonder het monogram WM en jaartal 1952. Papier ingelijst achter glas. De lijst heeft lichte slijtschade.

In goede gebruikte staat, lichte foxing.

Sluit over 5d 20u 3m 04s
Openingsbod€ 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland

Starttijd:28-07-2021 om 21:05
Eindtijd:11-08-2021 om 19:45