Willem Rozendaal - Art Deco Kleine Wijnglazen Willem Rozendaal
Gilbert Baibay - With and without eyes
Mart Kempers - Amsterdam Bloemgracht
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Willem Moeselaar, vijf litho's / offcet druk, formaat 485 X 637 mm
oplage 1x 2/20, 1x 2/22, 1x 2/25 en 2x 4/25.
opsturen € 10.00
Starttijd | 20-3-2013 om 16:33 |
Eindtijd | 27-3-2013 om 16:33 |