WILLEM REES - GROOT PORTRET VROUW MET BLOEMEN - NAIVE KUNST HAARLEM - Verkocht

WILLEM REES - GROOT PORTRET VROUW MET BLOEMEN - NAIVE KUNST HAARLEM kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

WILLEM REES - GROOT PORTRET VROUW MET BLOEMEN - NAIVE KUNST HAARLEM kopen? Bied vanaf 75!WILLEM REES - GROOT PORTRET VROUW MET BLOEMEN - NAIVE KUNST HAARLEM kopen? Bied vanaf 75!WILLEM REES - GROOT PORTRET VROUW MET BLOEMEN - NAIVE KUNST HAARLEM kopen? Bied vanaf 75!WILLEM REES - GROOT PORTRET VROUW MET BLOEMEN - NAIVE KUNST HAARLEM kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Willem Karel Rees (1880-1962)

WILLEM REES

PORTRET VROUW MET BLOEMEN

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 80 X 100 CM

GESIGNEERD R.O.

GEKADERD IN OUDE HOUTEN LIJST IN DE MAAT 110 X 115

SCHILDERIJ IN GOEDE STAAT

LIJST GOED

OPHALEN IN ZAANDAM IVM GROOTTE

Willem Karel Rees (1880-1962)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:19-01-2018 om 17:01
Eindtijd:26-01-2018 om 21:01
Mianka
25 jan. / 01:45
€ 75