Willem Smorenburg - Uitzicht vanuit atelier, aquarel - Verkocht

Willem Smorenburg - Uitzicht vanuit atelier, aquarel kopen? Bied vanaf 75!
Willem Smorenburg - Uitzicht vanuit atelier, aquarel kopen? Bied vanaf 75!Willem Smorenburg - Uitzicht vanuit atelier, aquarel kopen? Bied vanaf 75!Willem Smorenburg - Uitzicht vanuit atelier, aquarel kopen? Bied vanaf 75!Willem Smorenburg - Uitzicht vanuit atelier, aquarel kopen? Bied vanaf 75!
  • Willem Smorenburg (1916-1981)
TypeTekening / Aquarel

Karakteristiek werk van Willem Smorenburg uit 1979.  Aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder.  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in goede staat.  Werk heeft ingelijst gezeten, maar de aquarel zelf (het beeld) is in uitstekende staat.

Afmetingen: 56cm x 38cm (blad), 50cm x 34cm (aquarel)

Deze aquarel staat ook afgebeeld op een website over Willem Smorenburg, inclusief vermelding van de provenance: willemsmorenburg.com/fotosvanwerk/aquarellen-rotterdam

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).

Willem Smorenburg (1916-1981)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3095 verkochte items
Alle items van deze verkoper (221)
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:24-10-2015 om 13:14
Eindtijd:07-11-2015 om 21:14
Biedingen (4)
judal
07 nov. / 09:44
€ 90
appelPeer
02 nov. / 20:48
€ 85
judal
01 nov. / 23:08
€ 80
appelPeer
01 nov. / 19:11
€ 75