Herman Brood - Kleurenzeefdruk BASEBALL
Phil Grisel - 1966 - Aquarel - "Dicht en open in paars en geel"
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY CAT DOG --- HANDGESIGNEERD
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Sjabloondruk |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 |
Mooie, strakke compositie van Willem Snitker, met begeleidend gedicht van Bertus Aafjes (of omgekeerd afhankelijk van uw voorkeur). Tweekleuren kartondruk op Arches papier, met potlood gesigneerd en genummerd (54/75). Linker blad met ballpoint gesigneerd door Bertus Aafjes. In zeer goede conditie, lichte verkleuring rond het gedicht, standaard met vouw in blad (tussen voorstelling en gedicht) zoals uitgegeven.
Afmetingen: 66cm x 50cm (hele blad opengeslagen), 30cm x 23cm (beeld Snitker incl. annotaties)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 20-10-2022 om 9:20 |
Eindtijd | 31-10-2022 om 20:43 |