Willem Snitker--de eend--lino

Willem Snitker--de eend--lino kopen? Bied vanaf 39!

Willem Snitker--de eend--lino

Verkoopprijs: € 39,00

Willem Snitker--de eend--lino kopen? Bied vanaf 39!Willem Snitker--de eend--lino kopen? Bied vanaf 39!Willem Snitker--de eend--lino kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
231 verkochte items
  • Willem Snitker (1938-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:       Willem Snitker

Techniek:            linosnede

Nummer:           3/3

Afmetingen:       48 x 63 cm

Titel:                   de eend

Gesigneerd:       rechtsonder

niet ingelijst

Dit item is verkocht voor 39,00

Starttijd:11-01-2018 om 14:27
Eindtijd:18-01-2018 om 14:27

Biedingen (1):

stuarta
14 jan. / 17:01
€ 39