Willem Steelink (1858-1928)originele ets handgesigneerd & watermerk op origineel Japon papier, - Verkocht

Willem Steelink (1858-1928)originele ets handgesigneerd  & watermerk op origineel Japon papier, kopen? Bied vanaf 1!
Willem Steelink (1858-1928)originele ets handgesigneerd  & watermerk op origineel Japon papier, kopen? Bied vanaf 1!Willem Steelink (1858-1928)originele ets handgesigneerd  & watermerk op origineel Japon papier, kopen? Bied vanaf 1!
  • Willem Steelink (jr.) (1856-1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele ets handgesigneerd  & watermerk op origineel Japon papier, zeer goede staat !!

afbeelding: landschap

afmeting ets 25 x 27 cm op Japon papier van 29 x 37 cm

Nederland Verzendkosten  10,00 euro Belgie 15 euro verzendkosten Bij aankoop van meerdere items wordt het pakket gebundeld om zo op de kosten besparen. Helaas is afhalen echter niet moelijk ivm onregelmatige werktijden.

Willem Steelink (1858-1928)

Geboren op 16 juli 1856 in Amsterdam, Gestorven op 27 november 1928 in Voorburg

Opleiding: 1873-1879 Rijksakademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam
  1881 Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Antwerpen
 Woonde en werkte in Amsterdam, Antwerpen en Voorburg

Nadat Willem Steelink Jr. begon als leerling van zijn vader, studeerde hij in Amsterdam en Antwerpen. In het begin van zijn loopbaan maakte hij vooral portretten en historische voorstellingen zoals hij van zijn vader geleerd had. Na een tijd schilderde hij dan vooral landschappen en ontwikkelde hij zijn eigen stijl. Behalve schilderijen maakte Willem Steelink Jr. ook grafisch werk en etsen. Voor boeken en kinderboeken maakte hij later ook veel illustraties en hij heeft zelfs het nieuwe testament in het Soedanees geïllustreerd. Verzamelaars uit heel Europa kochten het werk van Willem Steelink Jr. Zo ging het naar Duitsland, België en Engeland.

 Willem Steelink Jr. was tevens lid van Arti et Amicitae in Amsterdam. In het gemeentemuseum Den Haag kan men het werk van de kunstenaar bekijken.

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:09-12-2013 om 14:17
Eindtijd:22-12-2013 om 14:17
Ferre
12 dec. / 21:23
€ 1